TER 4437 پتروشیمی Eni – Versalis، گرید EPDM پرکاربرد اروپایی

ورسالیس ایتالیا (Versalis) سابقه طولانی در تولید انواع گریدهای EPDM دارد. وجود گریدهایی که کاربردهای عمومی دارند و در طیف گسترده ای از قطعات در صنایع مختلفی چون خودرو، لوازم خانگی، کامپاندینگ و تولید TPE/TPV ها، قطعات صنعتی و … استفاده می شوند، از جمله ویژگی های منحصربفرد سبد گریدهای EPDM ورسالیس است. در این بخش می خواهیم با گرید TER 4437 کمپانی ورسالیس آشنا شویم. این گرید در گروه EPDM های با کاربرد گسترده و متنوع است و انتخاب مناسبی برای تولید قطعات مختلف در صنایع خودروسازی، لوازم خانگی، کامپاندینگ، تولید TPE/TPV و قطعات صنعتی است.

همانطور که در بخش های قبلی شرح دادیم، DUTRAL نام تجاری EPDM های تولیدی ورسالیس است و ابتدای نام گریدهای مختلف با TER شروع می شود که حاکی از استفاده از سه منومر اتیلن، پروپیلن و Diene Monomer است. TER 4437 حاوی 32 درصد پروپیلن، 63.5 درصد اتیلن و 4.5 درصد Diene Monomer است. همچنین این گرید 40 درصد روغن پارافنیک سازگار با EPDM در ساختار خود دارد و با این مشخصه ویسکوزیته مونی آن در شرایط ML 1+4 (125 °C) برابر با 57 است. بیشترین مقدار ترکیبات فرار و خاکستر این گرید به ترتیب برابر با 0.5 و 0.3 درصد است.

EPDM Application

این گرید حاوی آنتی اکسیدانت های غیر لکه زا نیز می باشد و به صورت Bale های 25 کیلوگرمی در دسترس است. به یاد داشته باشید در صورت نگهداری این گرید در دماهای کمتر از 30 °C و به دور از تابش مستقیم نور خورشید، می توان تا سه سال از آن استفاده کرد.

درباره نویسنده

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *