لوگو شرکت پلیمر پیشرفته دانا

پلیمر پیشرفته دانا

شرکت پلیمر پیشرفته دانا فعالیت خود را در سال 1385 و به عنوان یک شرکت دانش محور در حوزه تولید و تأمین مواد اولیه پلیمری با عملکرد بین‌المللی و به ویژه با تمرکز بر منطقه خاورمیانه آغاز نموده است. شرکت پلیمر پیشرفته دانا نه تنها تأمین کننده تخصصی مواداولیه بلکه ارائه دهنده راه‌حل‌های نوآورانه در جهت حل مشکلات پلیمری مشتریان خود می‌باشد.

مواد اولیه قابل تأمین توسط این شرکت شامل انواع الاستومر های تخصصی و مواد شیمیایی مربوطه، پلاستیک‌های مهندسی، و انواع ترموپلاستیک الاستومرها می‌باشد. علاوه بر این، افزودنی های PVC نظیر کمک فرآیند ها، افزودنی‌های مقاوم به ضربه، پایدار کننده‌های حرارتی، مستربچ‌های رنگی و افزودنی‌های مورد مصرف در صنایع بسته‌بندی بخش دیگری از سبد محصولات این شرکت را تشکیل می‌دهد.

موارد فوق تنها بخشی از محصولات قابل ارائه توسط این شرکت می‌باشد که اطلاعات بیشتر را می‌توانید در بخش محصولات مطالعه نمائید .

شرکت پلیمر پیشرفته دانا با کمک مرکز تحقیقات و آزمایشگاه خود پروژه‌های مشترکی را با مراکز تحقیقاتی تأمین‌کنندگان بین‌المللی با هدف رفع نیازها و مشکلات مشتریان خود به اجرا در می‌آورد تا ضمن کمک به انتقال دانش فنی به توسعه کاربرد محصولات خود نیز همت گمارد.

مطابق بیانه مأموریت شرکت پلیمر پیشرفته دانا؛ ایجاد، حفظ و توسعه روابط بلند مدت با کلیه ذینفعان تنها براساس صداقت، رازداری و رعایت طرفین امکان‌پذیر است.