حمایت از ایده های دانش بنیان

حمایت از ایده های دانش بنیان

شرکت پلیمر پیشرفته دانا در راستای حمایت از جوانان نخبه این مرز و بوم، حفظ جایگاه استعداد ایرانی و نخبه ایرانی، حمایت از سرمایه‌های فکری و ایده‌های دانش‌بنیان و حرکت در راستای شناسایی و جذب نخبگان و مسئولیت نخبه پروری خود، آمادگی دارد تا از طرح‌های نوآورانه و ایده‌های خلاقانه فرهیختگان و اندیشمندان این مرز و بوم حمایت نماید. ایده ها می توانند در حوزه های مختلف مربوط به تکنولوژی، علوم و مواد اولیه پلیمری باشد و هیچگونه محدودیتی در این خصوص وجود نخواهد داشت.
از این رو می‌توانید از سیستم‌های حمایتی و سرمایه‌گذاری این مجموعه برای طرح‌های نوآورانه علمی و ایده‌های خلاقانه خود در زمینه‌های مختلف شامل تقویت دانش فنی، تقویت توان مدیریتی، ایجاد زیر ساخت‌های سازمانی، آموزش بازاریابی، تقویت برند، تامین مالی و اعتباری و به اشتراک گذاری تجارب تا رسیدن به کسب و کار موفق و پایدار استفاده نمایید.
تیم فنی و اقتصادی کارکشته پلیمر پیشرفته دانا با هدف جلوگیری از دلسرد شدن و فرار مغزهای ارزشمند این آب و خاک، همراهی شایسته برای مشارکت در توسعه فرصت‌های کسب و کار دانش‌بنیان است و با پشتیبانی مالی و مدیریتی مسیر را برای بالندگی مبتکران ایران عزیز تسهیل خواهد کرد. بدین منظور می توانید اطلاعات تماس خود را در فرم زیر تکمیل نمایید تا در اسرع وقت با شما تماس گرفته شود.

    نام و نام خانوادگی *

    آدرس ایمیل *

    شماره تماس (ترجیحا موبایل) *