PPD Logo

پلیمر پیشرفته دانا

شرکت پلیمر پیشرفته دانا فعالیت خود را در سال ۱۳۸۵ و به عنوان یک شرکت دانش محور در حوزه تولید و تأمین مواد اولیه پلیمری با عملکرد بین‌المللی و به ویژه با تمرکز بر منطقه خاورمیانه آغاز نموده است. شرکت پلیمر پیشرفته دانا نه تنها تأمین کننده تخصصی مواداولیه بلکه ارائه دهنده راه‌حل‌های نوآورانه در جهت حل مشکلات پلیمری مشتریان خود می‌باشد.

مواداولیه قابل تأمین توسط این شرکت شامل انواع الاستومرهای تخصصی نظیر EPDM, NBR, NBR/PVC, CR, ER, Silicon, FKM, ECO,CSM و مواد شیمیایی مربوطه نظیر انواع مواد پخت، شتاب دهنده‌ها و … همچنین پلاستیک‌های مهندسی نظیر پلی‌آمید و پی‌بی‌تی و … انواع ترموپلاستیک الاستومرها شامل TPO, TPS, TPV می‌باشد. علاوه بر این افزودنیهای PVC نظیر کمک فرآیندها، افزودنی‌های مقاوم به ضربه، پایدار کننده‌های حرارتی و مستربچ‌های رنگی و افزودنی‌های مورد مصرف در صنایع بسته‌بندی بخش دیگری از سبد محصولات این شرکت را تشکیل می‌دهد.

موارد فوق تنها بخشی از محصولات قابل ارائه توسط این شرکت می‌باشد که اطلاعات بیشتر را می‌توانید در بخش محصولات و یا بازار مطالعه نمائید .

شرکت پلیمر پیشرفته دانا با کمک مرکز تحقیقات و آزمایشگاه خود پروژه‌های مشترکی را با مراکز تحقیقاتی تأمین‌کنندگان بین‌المللی با هدف رفع نیازها و مشکلات مشتریان خود به اجرا در می‌آورد تا ضمن کمک به انتقال دانش فنی به توسعه کاربرد محصولات خود نیز همت گمارد.

مطابق بیانه مأموریت شرکت پلیمر پیشرفته دانا ایجاد، حفظ و توسعه روابط بلندمدت با کلیه ذینفعان تنها براساس صداقت، رازداری و رعایت طرفین امکان‌پذیر است.